Projekt bez tytułu (13)
Julu Lulu

NASZ ZESPÓŁ
Gorąco witamy wszystkie Maluszki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu Rodziców, którzy pragną, aby rozwój ich Dzieci przebiegał harmonijnie i w bezpiecznych warunkach. Otulimy czułością, wsparciem i bliskością. (5)383A9163

383A9125

Maria Włodkowska

Założycielka ,,Julu Lulu”, nauczycielka wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego i edukacji artystycznej, terapeutka pedagogiczna. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Twórczyni kreatywnego profilu na Instagramie. Prywatnie mama trzech Córeczek: Julii, Łucji i Heleny. Nauczycielka w grupie "Słoneczek".

383A9100

Judyta Kruk

Współtwórczyni „Julu Lulu”, politolog, aktualnie studentka psychologii, szkoleniowiec, twórczyni „Otulamy Czułością” - miejsca, w którym szkolimy i wspieramy Rodziców, Nauczycieli, Opiekunów, Kadrę i każdego, kto potrzebuje delikatnego otulenia i wsparcia.

383A0184

Magdalena Czarnecka

Nauczycielka w grupie Maluszków "Słoneczek". Pani Magdalena posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi w wieku żłobkowym. Otacza je czułością i niesamowitym ciepłem oraz spokojem. Mama 7 letniej Kornelki. Pani Magdalena ukończyła kurs opieki żłobkowej, pierwszej pomocy, a także muzyczne szkolenie z aktywnego słuchania wg. Batii Strauss.

aaaaa

Angelika Dąbrowska

Nauczycielka w grupie starszych Maluszków "Gwiazdek". Absolwentka Uniwersytetu"Roma Tre" w Rzymie. Pani Angelika wprowadza podstawy języka włoskiego w obu grupach. Ukończyła kurs pierwszej pomocy. Jest także trenerką TUS. Na co dzień dusza artystyczna, a prywatnie mama Poli.

383A0202

Karolina Jończyk

Nauczycielka w grupie starszych Maluszków "Gwiazdki". Absolwentka wychowania przedszkolnego. Pani Karolina posiada ogromne pokłady cierpliwości i życzliwości do Dzieci. Emanuje ciepłem i pomysłowością. Prywatnie jest mamą małej Lili.

383A8598

Karolina Mossakowska

Położna, pielęgniarka neonatologiczna, doradca laktacyjna, doradca chustonoszenia oraz coach. Twórczyni szkoły rodzenia "Otulamy Czułością" oraz projektu wspierającego Rodziców przedwcześnie narodzionych Dzieci "Stalowi Rodzice".

383A8395

,,Mama śpiewa, Tata gra” – Anna Nowakowska-Czaj i Stanisław Czaj

Muzyczne małżeństwo, które w naszym Żłobku prowadzi umuzykalniające zajęcia gordonowskie.
Oboje mają wykształcenie muzyczne i pedagogiczne. Ania jest absolwentką Akademii Pedagogiki
Specjalnej w Warszawie, gdzie ukończyła studia z pedagogiki wczesnoszkolnej i logopedii. Ukończyła
też Szkołę Muzyczną IIst. w klasie śpiewu rozrywkowego. Staś natomiast jest absolwentem
Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Oboje są certyfikowanymi instruktorami
zajęć umuzykalniających prowadzonych w oparciu o Teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa
Gordona.

383A8278

Honorata Bubła

Psycholog, psychoterapeuta, trener szkoleń. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Psycholog w naszym Miejscu Przyjaznym Dzieciom. Prowadzi zajęcia z Dziećmi, a także konsultacje z Rodzicami.

Kilka słów o nas

Maria Włodkowska

,,Mam na imię Maria, z wykształcenia jestem pedagogiem. Posiadam 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i 7 letnie doświadczenie bycia Mamą :) Rola Mamy dała mi najwięcej kompetencji do współpracy z Małymi Ludźmi. To właśnie w ciągu tych 7 lat bycia z moimi Córkami nauczyłam się najwięcej, poznałam siebie najgłębiej i nabyłam nowego spojrzenia na rozwój i wychowanie Dziecka. Bliskie mojemu sercu są: Rodzicielstwo Bliskości, Pozytywna Dyscyplina i NVC. W kontakcie z Dziećmi podążam za ich emocjami i prawidłowościami rozwojowymi. Szanuję ich zdanie, uczucia, a także jestem otwarta na potrzeby Małych Ludzi. Najważniejsze jest dla mnie, aby w ,,Julu Lulu" Dzieci czuły się swobodnie, bezpiecznie, były zaopiekowane i szczęśliwe. Moim głębokim pragnieniem jest objęcie wsparciem Rodziców, Opiekunów, Dziadków - stąd dodatkowy profil naszego miejsca i oferta skierowana do tych szczególnych Wychowawców. Mam duszę artystki - tworzę konstrukcje z kartonu”. 

Judyta Kruk

,,Jestem mediatorką, dyplomowaną trenerką komunikacji w parze małżeńskiej (Intra), promotorką karmienia piersią (PKP, CNoL) szkoleniowcem, współzałożycielką i koordynatorką telefonu zaufania (Linia 3 Plus) w Związku Dużych Rodzin “Trzy Plus”, Prowadzę autorskie warsztaty w obszarze komunikacji. Rozwijam się i inspiruję innych. Jestem mamą 6 dzieci. Wierzę, że warto spędzić życie na budowaniu satysfakcjonujących relacji. Uwielbiam patrzeć w oczy bliskich i czerpać z nich inspiracje."

Angelika Dąbrowska

Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Roma Tre w Rzymie. Po 22 latach, wróciłam do Polski by móc podzielić się słońcem ciepłej Italii, które we mnie cały czas tkwi.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym oraz przedszkolnym.
Swoje zajęcia wzbogacam o metodę bajkoterapii, sztukę oraz trening umiejętności społecznych.
Praca z młodym człowiekiem dla jednych to wielkie wyzwanie lecz dla mnie i mojej wrażliwości to sama przyjemność, łatwo nawiązuję i buduję ciepłe relacje z dziećmi.
Prywatnie jestem mama malej Poli, miłośniczką książek, filmów, relaksuję się rysując i malując.

Karolina Mossakowska

,,Od 15 lat jestem położna czynnie pracująca w zawodzie. Doświadczenie zdobywałam w Warszawskich szpitalach (nadal pracuje w jednym z nich) na oddziałach: blok operacyjny, położnictwo, patologia ciąży, ginekologia oraz neonatologia (oddział wcześniaków). Z tym ostatnim postanowiłam związać swoją drogę zawodową na dłużej. Od 2019 roku posiadam specjalizację z pielęgniarstwa neonatologicznego. Jestem rownież Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym oraz Doradcą Noszenia Dzieci w chustach i nosidłach miękkich. W związku z tym, że w swojej pracy postanowiłam nie tylko skupiać się na opiece nad wcześniakami, ale przede wszystkim zadbać o potrzeby rodziców, kończę szkolenie z coachingu opartego na empatii. W wolnym czasie czytam książki o samorozwoju oraz biografie. Szczegolnie lubię biografie kobiet, które nie bały się walczyć o swoje marzenia. No i uwielbiam feniksy :)"

,,Mama śpiewa, Tata gra" - Anna Nowakowska-Czaj i Stanisław Czaj


,,Jesteśmy nauczycielami muzyki. Ciekawi nas Teoria uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. To innowacyjna teoria, według której dzieci uczą się muzyki w najbardziej naturalny sposób, tak, jak
uczą się języka ojczystego – przez osłuchiwanie. Podczas zajęć dzieci osłuchują się z różnorodnymi
melodiami i rytmami. Bardzo ważna jest przestrzeń, którą pozostawia się dzieciom na swobodne
odbieranie muzyki i reagowanie na nią tak, jak to czują.
Pasjonuje nas to, w jaki sposób dzieci uczą się muzyki i jak w naturalny sposób, poprzez zabawę,
rozwijają swoje wrodzone zdolności muzyczne. Już od pierwszego dnia życia!
Uwielbiamy spontaniczność, otwartość, naturalność i szczerość, które cechują małe dzieci!”

Honorata Bubła

Jestem psychoterapeutką, psychologiem i trenerem szkoleń.

W swojej pracy zajmuje się zdrowiem psychicznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Kształciłam się w Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Moją pracę poddaje regularnym superwizjom.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z poradniami, szkołami i przedszkolami. W trakcie rozwoju zawodowego zajmowałam się diagnozą, terapią oraz prowadzeniem warsztatów i szkoleń dla rodziców i specjalistów. Obecnie się prowadzę ośrodek Relacja w Grodzisku Mazowieckim. 

Pracuję w nurcie Psychodynamicznym. 

383A8941